Ohlédnutí za sportovci Elmtrade Racing Teamu

02.04.2023 | Naši sportovci jsou velmi úspěšní
Zpět na seznam

image

Na Bedřichovské 30 Martin Klíma vybojoval 23. místo absolutně a 8. místo v kategorii a na Jizerské 50 dokonce start v první vlně na příští rok. Dále se na “Malé Skitour“ 2023 volnou technikou umístil na 7. místě celkově a v kategorii mužů M49 na 2. místě! Náš tým skončil na 9. místě. Na Apríla v závodě Hanácký půlmaraton Olomouc 2023 obsadili 1. místo Zbyněk Kudrna, 2. místo Martin Klíma, který navíc zaběhl osobním rekord. Také jsme se zúčastnili 56. Běhu Lipanskou stezkou, kde se Martin Klíma umístil na 4. místě v kategorie a na 7. celkově.