CZ EN DE

Technologie

Níže nabízíme přehled technologií, které společnost ELMTRADE SE vlastní a poskytuje svým klientům. V případě zájmu o využití našich služeb nás neváhejte kontaktovat.

Laserové řezání
Laserové řezání provádíme na nejmodernějším stroji nové generace značky TRUMPH TruLaser Fiber. Přesnost laserové hlavy TruDisk 3001 je ± 0,05mm.

Technologie děrování plechů (vysekávání)
CNC stroj: TRUMPH Trumatic - technologie děrování plechových tabulí na CNC vysekávacím stroji TRUMPH Trumatic. Přesnost vysekávacího stroje je ± 0,05mm.

Technologie ohýbání
Na našich strojích TRUMPH, HACO, SAFAN a dalších s maximální silou 135 t provádíme technologii ohýbání plechů.

Lisování
Ve výrobě používáme celkem 11 výstředníkových lisů s tonážemi 10t, 25t, 40t, 100t a 160t.

Odmašťování
K odmašťování dílů před montáží, lakováním a balením používáme ve výrobě komorový odmašťovací stroj SUMMA.

Zalisování prvků
Zalisování prvků provádíme na dvou moderních strojích HAEGER 618 s přítlačnou silou 6 tun nebo na výstředníkových lisech.

Nýtování
Pneumatický nýtovací stroj N10/40S.

Svařování
Sváříme všemi metodami MIG / MAG / TIG / Bodové svařování a další.

Montáž
Provádíme montáž finálních sestav výrobků pro naše zákazníky dle dokumentace včetně elektroinstalací, které jsme schopni opatřit certifikací CE.

Lakování
Máme k dispozici pod jednou střechou hned tři druhy lakování. Více informací o nabídce Lakování...

Další povrchové úpravy
Veškeré další povrchové úpravy jako např. galvanizace, pozinkování, chromování, niklování, šopování, eloxování, pasivace, sítotisk, balotinování zajišťujeme v kooperaci u renomovaných dodavatelů, které pravidelně auditujeme, abychom zaručili kvalitu jejich dodávek.

Kontrola kvality
Výrobky standardně vyrábíme v nejvyšší možné kvalitě, abychom naplnili přání zákazníků. Kontrolu kvality zajišťuje kontrolní oddělení, které spolupracuje se specialisty v oboru a pravidelně se účastní kvalitativních školení.

Získali jsme certifikát ISO 9001, který spolu s našimi prověřenými výrobními postupy a zkušenými zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu námi dodávaných výrobků či komplexních řešení.
Novinky
Navštivte naše další prezentace
Autodoprava ELMTRANS
www.elmtrans.cz
Lakovna LAKOL
www.lakol.cz
Portfolio našich
náročných zákazníků: